Kaan Göktaş

Gölge Yazar & Web Geliştirici & SEO Guru

Gölge Yazarlık Hizmeti

GÖLGE YAZAR HİZMETİ ALMAK VE KİTABINIZI BASTIRMAK İÇİN TIKLAYIN!

Gölge yazar Kaan GÖKTAŞ, 1984 İstanbul Silivri doğumlu. Lise öğrenimimi Silivri’de Yabancı Dil ağırlıklı bir lisede tamamladıktan sonra tutkusu olan dergi ve görsel yayına getir götür işleriyle başladı. Bu mesleği lisede iken yarı zamanlı, lise yıllarından sonra da tam zamanlı olarak yaptı. O yıllardan beridir de gazetecilik ve yazmak onun tutkusu olmuş. Birçok dergi ve gazetenin internet sitelerinde çeşitli görevlerde bulundu. Bunlar arasında; Hürhaber, Hürbakış, Manşet, Gerçek, Haberdar gazetesi. Ayrıca Radikal Blog, Elele dergisi, XYZ dergisi, MacLove dergisi, Newtech dergisi, Digital Photoline dergisi ile Sosyal Medya Kulübü, internethaber.com, Oda RV, Jiyan.org, AstroMagazzin.

Halen serbest gazeteci ve yazar olarak mesleğini sürdürmektedir. Çeşitli yayın evlerine düzeltmen ve editörlük, ayrıca projelere metin yazarlığı yapmış olup Yayımlanmış 5 adet kitabı bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi’nde Eskiçağ Dilleri ve Kültürleri, Anadolu Üniversitesi’nde de Sosyoloji eğitimi alan Kaan GÖKTAŞ, çok iyi derecede İngilizce bilmekte ve Hititçe ile Luwice eğitimi almaktadır.

Başarılı olmak isteyen bir gölge yazar için etkileyici yeteneklere sahip olmak şarttır. Kaan GÖKTAŞ, alanında uzmanlaşmış ve profesyonel anlamda gölge yazarlık yapmaktadır. Uzun süredir birçok alanda gölge yazarlık yapan Kaan GÖKTAŞ yapmak istediğiniz projenizle ilgili gereken tüm donanıma sahip olmak için tüm detayları düşünen ve uygulayan bir gölge yazardır.

Birçok alanda uzmanlaşmış ve paylaşabileceği birçok bilgiyi yazabilmek için tecrübe sahibi olamayanlar ve zaman sorunu yaşayanlar için gizlilik esası altında mesleğini yapan, gölge yazar Kaan GÖKTAŞ ile iletişime geçebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir