Kaan Göktaş

Web Developer & SEO Guru

Neden Gölge Yazar Kullanmalısınız?

Gölge yazarlık mesleği bir gerçektir ki; Sosyal medyanın hayatta hızla yer kaplaması ve yaygınlaşması ile daha çok yayılmaya ve gereksinime ihtiyaç duyulur hale gelmiştir.

Dünyaca ünlü kişiler, yazarlar, siyasetçiler, sanatçılar ve daha birçok alanda yazmak isteyip de bu yeteneklerini okur önüne çıkartmadan önce profesyonel bir bakışa ihtiyaç duymaktadır. Sözcük seçimi, cümle kurma, olayın örgüsünden karakter geliştirmeye kadar pek çok konuda düşüncelerini ifade edemeye bilir ve istediği hedefe de bu sebepten ulaşamaya bilirler. Bunun yanında zaman kavramı da çok önemlidir. Örneğin vakit yokluğu yaşayan siyasetçiler ve iş adamları bu konuda uzman gölge yazar kişilerle çalışma yapmaktadır. Ya da bir kişi kitap yazmak isteyebilir birçok konuda teknik bilgisizlik, olay örgüsü ve karakter geliştirmede yetersizlik yaşayabilir. Böyle durumlarda gölge yazarlar ile çalışarak ortaya iyi bir ürün çıkarta bilmektedirler.

Günümüzde çoğu ünlü şarkıcıların, politikacıların, kitap yazarlarının ürünlerindeki başarı potansiyelleri uzman gölge yazarlar sayesinde çok daha yüksek traj sağlamaktadır. Bu kişiler için sosyal medyada bile (twitter gibi) gölge yazarlık yapan kişiler bulunmaktadır. Profesyonel gölge yazar müşterinin istekleri doğrultusunda ve onun başarı grafiğinde yükselişi sağlayıcı bir düzeyde işini yaparken birçok yükü müşterisinin sırtından almaktadır. Müşteri gölge yazar ile iletişim içinde ve kendini iyi ifade edebilecek şekilde çalıştığı sürece, gölge yazar da aldığı işi profesyonel anlamda hedef kitleye iletebilmeyi tam anlamda başarabildiği takdirde ürün hedefine ulaşabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir